Országos versenyek a Csongrád megyei Tájékozódási Futó Szövetség rendezésében 2010-ig

Év

Verseny

Helyszín

Elnök

Elnökhelyettes

Pályakitűző

Ellenőrzőbíró

1969

Országos Éjszakai Bajnokság

Kunfehértó

Dr. Tóth Imre

-

Jenovai Erzsébet

Mendei Árpád

Schönviszky László

(Budapest)

1970

Úttörő Olimpia

Országos döntő

Csengele

Dr. Tóth Imre

-

Dr. Tóth Imre

Benedek Jenő

1978

Országos Éjszakai Bajnokság

Kisirtáspuszta

Dr. Tóth Imre

-

Nyári Tamás

Peiker György

(Budapest)

Dr. Felföldi Károly

1978

Országos Csapatbajnokság

Déli területi selejtező

Kelebia

Dr. Tóth Imre

-

Kotogány Ilona

Jenovai Klára

Novai György

Vass Zoltán

(Hajdú-Bihar)

1979

Úttörő Olimpia

Országos döntő

egyéni és váltó

Csengele

Dr. Tóth Imre

Dr. Sindely Pál

Csuka Zsigmond

Kunfalvi Csaba

Dr. Sindely Pál

Monspart Sarolta

(Budapest)

1982

Hosszútávú

Országos Bajnokság

Kunfehértó

Dr. Tóth Imre

 

Sőtér János

(Budapest)

Jenovai Klára

Dr. Felföldi Károly

1983

Országos

Csapatbajnokság

Ásotthalom

Dr. Tóth Imre

Dr. Sindely Pál

Bódy László

Pásztor Imre

Dr. Felföldi Károly

Zolarek István

(Baranya)

1985

Országos Középiskolai Bajnokság

egyéni és váltó

Fülöpjakab

Ópusztaszer

Dr. Tóth Imre

Nagyné Jenovai Klára

Pásztor Imre

Novai György

Gudlin Péter

Szűcs Pál

Dr. Sindely Pál

Dr. Kiss Endre

(Baranya)

1985

Országos Nappali Egyéni Bajnokság

Kéleshalom

Dr. Tóth Imre

Dr. Felföldi Károly

Pásztor Imre

Jenovai Klára

Novai György

Korbély Tibor

(Budapest)

1987

Országos Éjszakai

Bajnokság

Kunfehértó

Nagyné Jenovai Klára

Dr. Tóth Imre

Novai György

Dr. Felföldi Károly

Palatinszky János

(Baranya)

1996

Honfoglalás Kupa

normál és sprint

Ópusztaszer

Dr. Tóth Imre

Szokol Lajos

Dr. Felföldi Károly

Dénes Zoltán

ifj.Novai György

Novai György

Pásztor Imre

2000

Milléniumi Kupa

normál és park

Ópusztaszer

Dr. Tóth Imre

Szokol Lajos

Dr. Felföldi Károly

László Károly

László Károly

Dr. Felföldi Károly

2000

Egyetemi és Főiskolai Országos Bajnokság

egyéni és váltó

Ópusztaszer

Dr. Felföldi Károly

Szokol Lajos

Pásztor Imre

Dr. Sindely Pál

Vass Zoltán

2002

Országos Éjszakai Bajnokság

Kelebia

Dr. Tóth Imre

Szokol Lajos

Dr. Felföldi Károly

Forrai Gábor

Forrai Miklós

Dénes Zoltán

(Bács-Kiskun)

 

logo1